БЕЗЦЕНЕН ТРИУМФ В ЗЕЛЕНО-БЯЛО

Футболистите на Берое записаха много ценна победа над Славия с 1:0 в двубой от родната Първа лига, игран на стадиона под „Аязмото“. В герой за своите се превърна основният им реализатор от началото на сезона Леандро Годой-Кошмарът/ С четвъртото си попадение от старта на шампионата, той дари своите с първа домакинска победа през есенния полусезон. Годой засече майсторски центрриране на уругваеца Монселио в добавеното време на мача и остави трите точки в Стара Загора. Четвърт час преди последния съдийски сигнал звездата на заралии, също имаше шанс да се разпише, но останал сам срещу стража на „белите“ не успя да го преодолее. Триумфът изкачи беройци на 8-то място във временното класиране  във висшия ни футболен ешелон, с актив от 13 точки. Следващото им изпитание е в Кържали срещу местния Арда. Двубоят е в петък-4-ти октомври от 17:30 часа.